Oro uostų įranga

Profesionalus krovinių gabenimas

Oro uostų technika / Oro uostų įranga / Atsarginės dalys

Nuo pat įsikūrimo prieš 10 metų pradžios ALBE Alliance nuosekliai kaupė dalykines žinias, kad galėtų padėti tarptautiniams klientams įsigyti tinkamas priemones ir atsargines dalis.

Pradėjusi nuo tiekimo centrinės Azijos valstybių oro uostams, ALBE nuolat plečia oro uostų technikos prekybos asortimentą. ALBE įmonių grupė išplėtė savo pasiūlymus iki TAM-Europe ltd autobusų pardavimo ir jų techninės priežiūros Vokietijos rinkoje.

TAM pasiūla apima platų aukštos kokybės oro uostų autobusų ir papildomos technikos, skirtos ir kelių eismui, spektrą. TAM oro uostų autobusus šiuo metu naudoja tokios įmonės, kaip SWISSSPORT, TCR, VIENNA AIRPORT, SAAS bei KOREA AIRPORT SERVICES. Yra aiški klientų augimo tendencija. Siūlomas ir produktų rinkinys (Elektromobilumas). Su visu TAM autobusų asortimentu galima susipažinti įmonėje ALBE Alliance GmbH.

ALBE siūlo platų GSE (Ground Support Equipment) įrangos spektrą, techninę priežiūrą ir susijusias logistikos paslaugas, mokymus, užsakymus. Mūsų klientai itin vertina mūsų įmonės operatyvų reagavimą ir principo, kad visą procesą vykdo vienas asmuo (angl. One face to the customer) laikymąsi. Optimalų santykį su klientu garantuoja vietos politika bei esantis tinklas – tai sudaro mūsų DNR, kalbant apie klientų aptarnavimą ir tiekimą. Mes remiamės savo darbuotojų daugiadalykiais gebėjimais, susijusių įmonių pajėgumais ir ilgalaikėmis sutartimis su partneriais. Mūsų ekspertų žiniomis neabejotinai galite pasikliauti!

SUSISIEKITE SU MUMIS
This site is registered on wpml.org as a development site.